26.8. „50 výročie výstavby lanovky“

29.8. ubehne presne 50 rokov, čo bola uvedená do prevádzky kabínová lanovka z Hrabova na Malino Brdo. Pripravujeme pri tejto príležitosti bohatý program. Viac info už čoskoro…

10.9. Malinô Brdo enduro race

2.ročník pretekov na horských bicykloch

5.8. Cross duatlon Malinô Brdo

Už tretí ročník horského duatlonu, ktorý organizuje Intersport . Podrobné propozície Registrácia

11.-16.7. Charvatbros bike camp 2017

Ďaľšie pokračovanie kempu, ktorý organizuje a zároveň robí aj inštruktora elitný český jazdec Matěj Charvát. Všetko o kempe nájdeš tu

1.7. Mimoni v Hrabove

Pozývame všetkých na otvorenie letnej sezóny v Hrabovskej doline a na Maline Brde. Čaká na vás bohatý program a od 12:00 bude premávať kabínová lanovka len za 1 €.

2.-3.9.2017 Slovenský pohár v DH

6.kolo Slovenského pohára v jazde na horských bicykloch – disciplína zjazd (DH).  

7.10.2017 Beh na Malinné

Športové podujatie pre všetkých  – rekreačných či trénovanejších bežcov. Podrobné informácie a registrácia na behnamalinne.ruzomberok.eu  

20.8.2017 Vlkolínsky drapák

Už tradične v do kalendára letných akcií patrí športové podujatie s názvom Vlkolínsky drapák. Jedná sa o horskú časovku na bicykloch do kopca so zaujímavou finančnou prémiou. Trasa vedie z reštaurácie Vlčí dvor na Bielom potoku cez Vlkolínec s cieľom […]

Prevádzkový poriadok

Aby všetko v stredisku fungovalo tak, ako má, je potrebné dodržiavať určité pravidlá. Prečítajte si ich v Prevádzkovom poriadku.

Brigády

Poďte nám pomôcť udržať vysokú kvalitu nášho strediska a my vám za to pripravíme parádne leto na Brde.

Mapy

Pozrite si mapy tratí pre všetky dopravné prostriedky v našom Bike Parku.

Výučbové kempy

Pridajte sa k ďalším účastníkom nášho výučbového kempu a my urobíme všetko preto, aby sa z vás stali výborní bikeri.

Traily

Je len na vás, ktorú trať si v našom Bike Parku vyberiete. Nájdete tu totiž všetky traily, od jednoduchých až po tie najzložitejšie.

O Bike Parku

Od roku 2009 patrí Bike Park Malinô Brdo medzi top bikerské parky na Slovensku, čo ocenia nielen profesionálni bikeri, ale aj začiatočníci. Na výber máte 10 trailov.

Vodné športy

V Hrabovskej doline, v blízkosti nástupnej stanice lanovky, nájdete príjemnú vodnú nádrž, kde sa môžete okúpať či zabaviť rôznymi aktivitami.

Tarzánia

Lanový park ponúka nekonečné množstvo aktivít pre deti, dospelých, ako aj pre skupiny. Vyskúšajte aj miestnu novinku Zip Line!

Turistika

Vyjdite s nami do prírody a spoznajte nádheru, ktorú vo svojich lesoch ukrýva Veľká Fatra. Na výber máte množstvo turistických trás.

Horské kolobežky

Jazdili ste už na horských kolobežkách? Skúste si to u nás v Bike Parku Malinô Brdo, kde je to jeden z najobľúbenejších druhov dopravy.

Mini farma Sidorovo

Toto je miesto, kde zistíte, ako to funguje na skutočnom liptovskom salaši. Naučíte sa vyrábať syry a budete ich môcť aj ochutnať.

Horské káry

V našom Bike Parku nájdete veľa možností, ako sa zabaviť, pričom horské káry patria k najpopulárnejším. Vyberte si ideálnu trasu a hor sa za zážitkami.

MTB cyklotrasy

Strávte krásny deň v prírode aj s bicyklom a prevezte sa po jednej z mnohých horských cyklotrás v okolí strediska.

Výlety v okolí

Pamiatky, galérie a múzeá. Okolie Bike Parku Malinô Brdo ponúka možnosti na strávenie nádherných chvíľ aj pri pamiatkach a umení.