LIPTOV Region Card


Regionálna zľavová karta LIPTOV Region Card vám otvorí brány do najväčších atrakcií, výletných miest a partnerských zariadení v regióne ešte výhodnejšie. Urobte si z najkrajších dní a chvíľ v roku mimoriadny zážitok a objavte magickú destináciu Liptov. Vďaka celoročne platnej LIPTOV Region Card môžu návštevníci získať viac zážitkov, lepšie spoznať Liptov, jeho atrakcie a kultúrne dedičstvo.

Špeciálna zľavová karta LIPTOV Region Card vám umožňuje čerpať atraktívne zľavy (5% – 50 %) na vstupy na najväčšie atrakcie a výletné miesta Liptova. Zakúpením tejto karty sa stávate členom početnej „rodiny“ priaznivcov jedného z najkrajších regiónov na Slovensku malebného Liptova.


Ako získate LIPTOV Region Card?

Kartu môžete získať ZADARMO v rámci pobytového balíka – stačí sa ubytovať u niektorého z partnerov LIPTOV Card minimálne na 2 noci a odmeníme vás výhodnejšími zľavami na vstupy do termálnych parkov alebo na výlety lanovkami!

LIPTOV Region Card si môžete zakúpiť aj v početných predajných miestach priamo v regióne LIPTOV, prípadne online cez internet.


Výhody LIPTOV Region Card

Výhody LIPTOV Region Card platia na najväčšie atrakcie a výletné miesta v regióne. Či si v regióne naplánujete jednodňový výlet, strávite u nás pobyt s prenocovaním, alebo dlhšiu dovolenku, vďaka LIPTOV Card získate:
  • atraktívne zľavy (10 %) na služby partnerských gastronomických zariadení v regióne,
  • atraktívne zľavnené vstupy (5 % – 50 %) na viac ako 50 atrakcií a výletných miest regiónu: jaskyne, adrenalínové, športové a outdoorové aktivity, múzeá, živé skanzeny...,
  • zadarmo tlačeného „Sprievodcu objavovaním Liptova“ – praktickú príručku na používanie karty pri potulkách Liptovom a mapu regiónu,
  • zaradenie majiteľa karty do rodiny priaznivcov regiónu LIPTOV a pravidelné zasielanie noviniek a ponúk trávenia dovolenky a voľného času v regióne elektronickou poštou.

Platnosť karty

LIPTOV Region Card je platná počas 2 turistických sezón – ZIMA a LETO. Obdobie od 1.11. do 30.4. sa vzťahuje na zimnú sezónu a využívanie zimných atrakcií, obdobie od 1.5. do 31.10. na letnú sezónu a využívanie letných atrakcií. Karta zakúpená v zimnej sezóne bude platná aj v nasledujúcej letnej sezóne s letnými atrakciami. Karta zakúpená v letnej sezóne bude platná aj v nasledujúcej zimnej sezóne so zimnými atrakciami.