27.8.2022 OLYMPIC DAY pre deti

Užite si deň plný zábavy a športu na Maline Brde! V sobotu 27.8. bude OLYMPIC DAY pre rodičov s deťmi!

Využite zľavu na lanovku až 20%! Vývoz lanovkou len za 9€ pre všetkých!

Deti do 12 rokov majú lanovku ZADARMO! 

Príďte sa zabaviť s tými najmenšími v športových disciplínach a zažite skvelé rodinné chvíle na Maline Brde!
Vyskúšajte si svoje schopnosti, zozbierajte pečiatky za všetky úlohy a zapojte sa do žrebovania o skvelé ceny ako víkendový pobyt na hoteli Malina s polpenziou pre dve osoby alebo rodinnú lyžovačku v skiparku Malino Brdo! A oveľa viac!

Program od 10:00 do 15:30:
Súťažné disciplíny:
- lukostreľba,
- streľba na terč z paintballovej zbrane,
- jazda na elektrokolobežkách v rôznych veľkostiach či odrážadle,
- prekážková dráha mini sparťan,
- strela na bránku s futbalovou loptou.

Od 10:00 sa môžete zapojiť do súťaží a plniť jednotlivé úlohy. Za splnenie všetkých úloh dostane každé súťažiace dieťa sladkú odmenu zmrzlinu zadarmo v Zmrzlinovej kaviarni Takáto a ďalšie odmeny!

Od 11:00 do 13:00 budete mať možnosť vidieť umenie záchranných zložiek v akcii. A môžete sa s deťmi naučiť a vyskúšať si prvú pomoc pri oživovaní plyšových medveďov.

Od 12:30 do 13:00 je v programe dychberúce akrobatické vystúpenie 2-násobného majstra sveta vo fitness - Michala Barbiera. Predvedie akrobatické kúsky, z ktorých sa vám zatočí hlava a vychutnáte si plynulosť náročných "balančných techník" aj s vysvetlením a workshopom pre deti, ktoré si samy môžu vyskúšať jednoduché prvky pod skúseným dozorom a trénerom.

A po náročnom dni plnom športových aktivít a zážitkov si oddýchnete pri koncerte Martina Haricha o 14:00!

A počas celého dňa si môžete vychutnať nie len skvelú rodinnú atmosféru a program, ale aj gastronomické pochúťky, ktoré pripraví pre vás hotel Malina.

Podmienky súťaže:
Do súťaže sa môže zapojiť dospelá osoba s dieťaťom, ktorý úspešne splnia všetky disciplíny, vyplnia osobné údaje a odovzdajú ústrižok s údajmi v Apréski bare do losovania. Účastník súťaže v zmysle platného zákona o ochrane osobných údajov udeľuje organizátorovi Súťaže ako Prevádzkovateľovi v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Nariadenia Európskeho o parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v rozsahu: meno a priezvisko, e-mailová adresa, ktoré organizátorovi v priebehu súťaže poskytne za účelom vykonania súťaže a vyhodnotenia jej výsledkov.