Apartmánové domy


Rezort Apartmány Hrabovo (0,1 km)

Nový Rezort Apartmány Hrabovo ponúka nadštandardné ubytovanie na Liptove v nádhernej lokalite Národného parku Veľká Fatra, len 2 km od mesta Ružomberok. Rezort sa skladá zo siedmich apartmánových domov, ktoré sú situované na brehu jazera,  v ich tesnej blízkosti sa nachádza najväčšie lyžiarske stredisko Ružomberok – Malinô Brdo, kam vedie moderná kabínková lanovka priamo od Apartmánov Hrabovo. Ideálna dovolenka pre rodinu s deťmi.

Cena 1 osoba/noc: od 11 € mimo sezóny.

Našim klientom ponúkame:

  • ubytovanie + skipas so zľavou až 30 %,
  • ubytovanie + wellness,
  • Wellness club, masáže, uzamykateľná lyžiareň pre každý apartmán, bezplatné parkovanie, uzavretý areál pri jazere.

Viac informácií na: www.apartmanyhrabovo.com


Fatrapark I. (0,1 km)

Užite si dovolenku na horách Veľkej Fatry priamo v lyžiarskom stredisku Malinô Brdo Ružomberok. Nové štylové a moderné apartmány len 70 metrov od lanovky. Pri najdlhšej zjazdovke / 4 km / na Slovensku. Výhľady do lesa, na mufloniu oboru a horský potok. Pár minút autom do centra mesta, Aqaparku Bešenová a Vlkolinca /UNESCO/. Prístup autom celoročne. Masáže a Bar.

Cena 1-2 osoby / noc: od 34 €.

Výhodné pobytové balíky 4+1 a 5+2 noci zadarmo!

Viac informácií na: www.apartmanyfatra.sk


Fatrapark II

Komfortnú dovolenku na horách na za skvelé ceny nájdete v tomto rekreačnom komplexe so 60 apartmánmi a reštauráciou. Iba 2 km od mesta Ružomberok, je ľahko dostupný, no zároveň jeho poloha v lesnom prostredí dokonale spĺňa požiadavky na rekreáciu a oddych. Súčasťou domu sú muflónia zvernica a bezplatný monitorovaný parking. Hostia získavajú exkluzívne zľavy na atrakcie v okolí.

200 lôžok v 60 moderne zariadených apartmánov s reštauráciou a so spoločenskou miestnosťou. V ponuke sú 2 typy apartmánov:

  • Apartmán Štúdio (max. kapacita 3 osoby) – 30 m2, balkón, kuchynka, kúpeľňa, LCD TV, posteľ alebo sofabed,
  • Apartmán Suite (max. kapacita 5 osôb) – 60 m2, balkón, kuchynka, kúpeľňa, spálňa, LCD TV, postele alebo sofabed.

 

Viac na www.fatrapark2.sk


Harmony AP Resort

Ak ste vášnivým milovníkom prírody HARMONY AP RESORT je pre vás tým najlepším miestom. Okúzľujúca panoráma vrchov sa stane čarovným miestom na realizáciu snov pri cyklotrasách v okolí dreveníc UNESCO Vlkolínec. Blízkosť sedačkovej lanovky Malinô Brdo (150 m) vám zabezpečí dokonalý oddych priamo v centre diania.

Ubytovanie v špičkových apartmánoch HARMONY AP RESORT vám spríjemnia pobytové balíky na www.apresort.sk

Cena 1 apartmán / noc: od 65 € do 100 €


Ďalšie možnosti ubytovania: