ChatyMájekova chata (0 km)

Ponúkame ubytovanie počas letnej i zimnej sezóny pre turistov, bikerov, rodiny s deťmi, lyžiarov, skupiny, ale i jednotlivcov, športové sústredenia a školy v prírode. Kapacita ubytovacieho zariadenia: 46 lôžok.

Ubytovanie: 46 lôžok v 17 izbách – 5 štvorlôžkových, 2 trojlôžkových a 10 dvojlôžkových. Každá izba má teplú a studenú vodu, WC a sprchy sú na chodbách. Možnosť pripojenia na internet cez WiFi zdarma.

Stravovanie je možné počas sezóny, mimo sezóny len pre skupiny.

Viac informácií na: www.majekova-chata.eu 


Chata Veget (0 km)

Novopostavená chata sa nachádza priamo v obľúbenom lyžiarskom stredisku Malinô Brdo, 30 m od najdlhšej lyžiarskej dráhy (3900 m) a 200 m od centra strediska. Krásne horské prostredie s možnosťou turistických výletov do okolia Liptova. Pohodlné bývanie zabezpečí relax počas celého roka. Prístup k chate cez zimu kabínkovou lanovkou alebo autom so snehovými reťazami, 4x4. V prípade snehovej kalamity majiteľ zabezpečí dovoz k objektu chaty.

Viac informácii na: www.veget.sk


Chata Malina (0,2 km)

Chata Malina sa nachádza v Hrabove pri Ružomberku – v známom športovo-rekreačnom stredisku MalinôBrdo, len 200 m od lyžiarskej a turistickej kabínkovej lanovky. Chata ponúka ubytovanie v tichom horskom prostredí Národného parku Veľká Fatra v nadštandardne zariadených apartmánoch. Dispozičné riešenie objektu umožňuje ubytovanie väčšej skupiny osôb spolu, alebo osobitné ubytovanie nezávislých menších skupín jednotlivo v samostatnom apartmáne s dôrazom na zachovanie súkromia hostí. Variabilné ubytovanie podľa požiadavky zákazníka, napr.1 apartmán 6 + 2 lôžok alebo 2 apartmány 12 + 4 lôžok, sauna a wifi zadarmo. 

Cena 1 osoba/noc: 8 – 20 € + spotreba elektricekj energie.

Viac informácií na: www.hrabovo.com


Chata Pohoda (0,3 km)

Dvojchata je situovaná v malebnom prostredí hôr v Ružomberku-Hrabove. Vybavená je k vášmu dokonalému komfortu a štýlovo ladená k prírodnému prostrediu. Každá časť chaty je samostatne funkčná a vybavená kuchyňou, kde sa nachádzajú všetky štandardné spotrebiče. Na prízemí je veľká obývačka plne prispôsobená svojím vybavením, ktoré tvorí farebný TV, digitálny satelit, DVD prehrávač, VHS rekordér, veľká sedačka a 2x konferenčný stolík, k osobnému i skupinovému vyžitiu. Ďalej sa tu nachádzajú 4 spálne, kúpeľňa, 2x WC a lyžiareň. Samozrejme, nechýba automatická práčka.

Cena 1 osoba/noc: od 8 € mimo sezóny.

Viac informácií na: www.chatapohoda.com


Chata Alpina (0,4 km)

Novopostavená chata umiestnená v lese len niekoľko metrov od stanice kabínkovej lanovky. Chata sa skladá z dvoch apartmánov so samostatnými vchodmi s rozlohou cca 130 m². Apartmány sú zariadené a vybavené okrem iného TV LCD 42“/SAT/DVD a WiFi internet je zdarma. Vonkajšie posedenie je v altánku s ohniskom a grilom, detské ihrisko, detské pieskovisko sú samozrejmosťou.

Cena 1 osoba/noc: od 9,60 € hlavná sezóna.

Viac informácií na: www.malinobrdo.com


Chata Kamenár (0,4 km)

Chata po nedávnej kompletnej rekonštrukcií je umiestnená neďaleko stanice kabínkovej lanovky. Chata je útulne zariadená a plne vybavená okrem iného TV LCD 42“/DVD/SAT/WiFi internet zdarma. Súčasťou vonkajšieho vybavenia chaty sú altánok, ohnisko s grilom, detské ihrisko a pieskovisko.

Cena 1 osoba/noc: od 8,80 € hlavná sezóna.

Viac informácií na: www.malinobrdo.com


Chaty Liptovo (0,5 km)

Areál Liptovo sa nachádza v Hrabove pri Ružomberku, priamo pod zjazdovkou Hrabovo – Malinô Brdo. Na prenájom je šesť komfortne vybavených chát: od tej najmenšej pre dvojice a malé rodiny až po najväčšiu pre vyše dvadsať osôb. Každá je vybavená satelitnou televíziou, vlastným záhradným sedením s ohniskom, miestnosťou na uskladnenie lyží a bicyklov. V rámci areálu je k dispozícii parkovanie zadarmo, a deťom ihrisko s pieskoviskom, hojdačky, trampolína a malý trávnik.  V piatich chatách sa nachádza kozub pre spríjemnenie letných aj zimných večerov.

Cena na osobu a noc je 8 – 12 € podľa sezóny.

Viac informácií a zoznam chát na: www.liptovo.sk


Chalúpkovo (10,1 km)

Máme na prenájom 10 rôznych typov dreveníc, rôznych veľkostí a pre rôzny počet osôb. Drevenice v štýle tradičnej liptovskej dediny zároveň poskytujú vysoký štandard ubytovania. Chaty sú luxusne zariadené, ubytovacie triedy *** a sú vhodné pre rodiny s deťmi.

Cena 2 osoby/noc: od 55 € mimo sezóny.

Viac informácií na: www.chalupkovo.skChata pod Škutovkami (15 km)

Chata  v horskom prostredí na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier v blízkosti obce Liptovská Osada,/ 15 km Skipark Ružomberok – Malinô Brdo. Situovaná na rozľahlom pozemku s možnosťou oddychu, športu a iných aktivít. K dispozícii sú terasa, altánok, ohnisko a možnosť grilovania. Chata má príjazdovú cestu s parkovaním priamo pri objekte a nie je súčasťou chatovej osady. Poloha chaty dáva vašej rodine obrovské množstvo príležitostí na získanie krásnych zážitkov v závislosti od ročného obdobia. Vybavenie: 1x2, 1x3 s možnosťou prístelky, spoločenská miestnosť s kozubom, TV–SAT, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa, WC, elektrické vykurovanie. 

Cena/chata: zima 90 €/ noc, leto 70 €/noc.

Viac informácií na: www.chataskutovky.webnode.sk


Ďalšie možnosti ubytovania: